Wybory Sołtysów i Rad Sołeckich na kadencję 2015-2019

Sołectwo Dąbrowa, 18 maja 2015 r.
W zebraniu uczestniczyło: 21 mieszkańców oraz burmistrz Zbigniew Potyrała, zastępca burmistrza Ryszard Gąsior, pracownik urzędu: Sylwia Dulik.

Wybory Sołtysa
Sołtysem wybrana została: Dorota Kawałko, która otrzymała 22 głosy.

Wybory Rady Sołeckiej
Do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Zbigniew Gąsior (przewodniczący), Ryszard Kawałko (zastępca przewodniczącego), Leszek Pater i Sylwia Kubera.

Kandydaci do Rady Sołeckiej otrzymali następującą ilość głosów:
Zbigniew Gąsior – 20, Ryszard Kawałko - 18, Leszek Pater – 19, Sylwia Kubera – 21.

 

Sołectwo Drogoszowice, 18 maja 2015 r.
W zebraniu uczestniczyło: 31 mieszkańców oraz burmistrz Zbigniew Potyrała, zastępca burmistrza Ryszard Gąsior, pracownik urzędu: Joanna Sobiś.

Wybory Sołtysa
Sołtysem wybrany został: Jarosław Przyślak, który otrzymał 17 głosów.

Wybory Rady Sołeckiej
Do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Szymon Franc (przewodniczący), Ryszard Luty (zastępca przewodniczącego) i Władysław Raczkowski.

Kandydaci do Rady Sołeckiej otrzymali następującą ilość głosów:
Szymon Franc - 30, Ryszard Luty- 29, Władysław Raczkowski - 22.

 

Sołectwo Sosnówka, 18 maja 2015 r.
W zebraniu uczestniczyło: 42 mieszkańców, burmistrz Zbigniew Potyrała, zastępca burmistrza Ryszard Gąsior, pracownik urzędu: Łukasz Gargula.

Wybory Sołtysa
Sołtysem wybrany został: Daniel Nicpoń, który otrzymał 39 głosów.

Wybory Rady Sołeckiej
Do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Czesław Pronobis (przewodniczący), Wioletta Moraś – Mulica (zastępca przewodniczącego) oraz Iwona Pawłowicz.

Kandydaci do Rady Sołeckiej otrzymali następującą ilość głosów:
Czesław Pronobis - 40, Wioletta Moraś – Mulica – 37, Iwona Pawłowicz - 36.

 

Sołectwo Drągów, 20 maja 2015 r.
W zebraniu uczestniczyło: 81 mieszkańców oraz burmistrz Zbigniew Potyrała, zastępca burmistrza Ryszard Gąsior, radna Jolanta Rusinek, pracownik urzędu: Anna Olek.

Wybory Sołtysa
Sołtysem wybrana została: Monika Zając, która otrzymała 43 głosy.

Wybory Rady Sołeckiej
Do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Wioletta Wodnicka (przewodnicząca), Agnieszka Gaber (zastępca przewodniczącego), Sławomir Sosnowski, Renata Weszka, Kinga Zając.

Kandydaci do Rady Sołeckiej otrzymali następującą ilość głosów:
Wioletta Wodnicka - 52, Agnieszka Gaber – 49, Sławomir Sosnowski - 49 , Renata Weszka - 49 , Kinga Zając - 49.

 

Sołectwo Łazisko, 20 maja 2015 r.
W zebraniu uczestniczyło: 35 mieszkańców oraz burmistrz Zbigniew Potyrała, zastępca burmistrza Ryszard Gąsior, radny Wojciech Maślak, pracownik urzędu: Łukasz Gargula.

Wybory Sołtysa
Sołtysem wybrany został: Michał Wieczorek, który otrzymał 33 głosy.

Wybory Rady Sołeckiej
Do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Adam Kitliński (przewodniczący), Mirosława Rudkiewicz (zastępca przewodniczącego), Magdalena Ciosek, Wojciech Kowalski, Zdzisław Laskowski.

Kandydaci do Rady Sołeckiej otrzymali następującą ilość głosów:
Adam Kitliński - 27, Mirosława Rudkiewicz - 26, Magdalena Ciosek - 30, Wojciech Kowalski - 30, Zdzisław Laskowski -26.

 

Sołectwo Domasławice, 01 czerwca 2015 r.
W zebraniu uczestniczyło: 59 mieszkańców oraz burmistrz Zbigniew Potyrała, zastępca burmistrza Ryszard Gąsior, pracownicy urzędu: Leokadia Bielecka i Łukasz Gargula.

Wybory Sołtysa
Sołtysem wybrana została: Agata Jesionka, która otrzymała 30 głosów.

Wybory Rady Sołeckiej
Do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Urszula Bałabuszko (przewodnicząca), Wiesława Kocik (zastępca), Daniela Kotala, Urszula Fryt oraz Dorota Czulińska.

Kandydaci do Rady Sołeckiej otrzymali następującą ilość głosów:
Urszula Bałabuszko - 41, Wiesława Kocik - 49, Daniela Kotala - 39, Urszula Fryt – 44, Dorota Czulińska – 49.

 

Sołectwo Droździęcin, 01 czerwca 2015 r.
W zebraniu uczestniczyło: 17 mieszkańców oraz burmistrz Zbigniew Potyrała, zastępca burmistrza Ryszard Gąsior, radny Wojciech Maślak, pracownik urzędu: Malwina Strzech.

Wybory Sołtysa
Sołtysem wybrana została: Elżbieta Polak, która otrzymała 10 głosów.

Wybory Rady Sołeckiej

Do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Dawid Wesołowski (przewodniczący), Krzysztof Trela (zastępca), Andrzej Larwiński, Leszek Polak oraz Łukasz Bronowicki.

Kandydaci do Rady Sołeckiej otrzymali następującą ilość głosów:

Dawid Wesołowski - 16, Krzysztof Trela – 14, Andrzej Larwiński - 13, Leszek Polak – 15, Łukasz Bronowicki – 15.

 

Sołectwo Sądrożyce, 15 czerwca 2015 r.
W zebraniu uczestniczyło: 41 mieszkańców oraz burmistrz Zbigniew Potyrała, zastępca burmistrza Ryszard Gąsior, pracownik urzędu: Joanna Sobiś.

Wybory Sołtysa
Sołtysem wybrana została: Halina Makarczuk, która otrzymała 26 głosów.

Wybory Rady Sołeckiej
Do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Bożena Gierus (przewodniczący), Jan Sobiś (zastępca przewodniczącego), Beata Fijałkowska.

Kandydaci do Rady Sołeckiej otrzymali następującą ilość głosów:
Bożena Gierus - 41, Jan Sobiś - 39, Beata Fijałkowska - 39.

 

Sołectwo Grabowno Wielkie, 15 czerwca 2015 r.
W zebraniu uczestniczyło: 85 mieszkańców oraz burmistrz Zbigniew Potyrała, zastępca burmistrza Ryszard Gąsior, radny Piotr Kozioł, pracownik urzędu: Anna Olek.

Wybory Sołtysa
Sołtysem wybrany został: Waldemar Filipczak, który otrzymał 43 głosy.

Wybory Rady Sołeckiej
Do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Janina Zabawa (przewodnicząca), Piotr Wewiór (zastępca przewodniczącego), Bożena Szulc, Henryk Walaszczyk, Genowefa Wesołowska.

Kandydaci do Rady Sołeckiej otrzymali następującą ilość głosów:
Janina Zabawa - 57, Piotr Wewiór - 66, Bożena Szulc - 56, Henryk Walaszczyk - 64, Genowefa Wesołowska - 63.

 

Sołectwo Olszówka, 16 czerwca 2015 r.
W zebraniu uczestniczyło: 71 mieszkańców oraz burmistrz Zbigniew Potyrała, zastępca burmistrza Ryszard Gąsior, radny Andrzej Moczulski, pracownicy urzędu: Sylwia Dulik i Joanna Sobiś.

Wybory Sołtysa
Sołtysem wybrany został: Stanisław Marszałek, który otrzymał 71 głosów.

Wybory Rady Sołeckiej
Do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Józef Mielnik (przewodniczący), Marzena Marszałek (zastępca), Marzena Czerniawska, Łucja Grabowska, Adam Kramarz, Andrzej Kuziela, Paweł Marczyk, Aleksandra Perit, Rafał Załomski.

Kandydaci do Rady Sołeckiej otrzymali następującą ilość głosów:
Józef Mielnik - 65, Marzena Marszałek - 69, Marzena Czerniawska - 61, Łucja Grabowska - 60, Adam Kramarz - 68, Andrzej Kuziela - 59, Paweł Marczyk - 63, Aleksandra Perit - 64, Rafał Załomski - 68.

 

Sołectwo Moszyce, 16 czerwca 2015 r.
W zebraniu uczestniczyło: 36 mieszkańców oraz burmistrz Zbigniew Potyrała, zastępca burmistrza Ryszard Gąsior, radny Przemysław Paprocki, pracownik urzędu: Malwina Strzech.

Wybory Sołtysa
Sołtysem wybrany został: Dariusz Skrzypczyński, który otrzymał 20 głosów.

Wybory Rady Sołeckiej
Do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Roksana Skrzypczyńska (przewodnicząca), Mariusz Hanicki (zastępca), Jolanta Adamska, Witold Grab oraz Adam Przybył.

Kandydaci do Rady Sołeckiej otrzymali następującą ilość głosów:
Roksana Skrzypczyńska -30, Mariusz Hanicki - 28, Jolanta Adamska - 30, Witold Grab - 26, Adam Przybył - 30.

 

Sołectwo Nowa Wieś Goszczańska, 17 czerwca 2015 r.
W zebraniu uczestniczyło: 40 mieszkańców oraz burmistrz Zbigniew Potyrała, zastępca burmistrza Ryszard Gąsior, radna Jolanta Rusinek, pracownik urzędu: Anna Olek.

Wybory Sołtysa
Sołtysem wybrany został: Marek Rusinek, który otrzymał 33 głosy.

Wybory Rady Sołeckiej
Do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Jolanta Rusinek (przewodniczący), Grażyna Puchała (zastępca) oraz Anna Szczepaniak.

Kandydaci do Rady Sołeckiej otrzymali następującą ilość głosów:
Jolanta Rusinek - 33, Grażyna Puchała – 32, Anna Szczepaniak - 33.

 

Sołectwo Goszcz, 17 czerwca 2015 r.
W zebraniu uczestniczyło: 176 mieszkańców oraz burmistrz Zbigniew Potyrała, zastępca burmistrza Ryszard Gąsior, Przewodniczący Rady Miejskiej Witold Szydełko, pracownik urzędu: Malwina Strzech.

Wybory Sołtysa
Sołtysem wybrany został: Stanisław Kadela, który otrzymał 146 głosów.

Wybory Rady Sołeckiej
Do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Zbigniew Stanisławiszyn (przewodniczący), Rafał Gierszon (zastępca), Teresa Szymczyk, Henryk Zapeński, Daniel Sobiński, Tomasz Białecki, Grażyna Zaleska, Małgorzata Rudkiewicz-Sobińska oraz Joanna Ozga.

Kandydaci do Rady Sołeckiej otrzymali następującą ilość głosów:
Zbigniew Stanisławiszyn -127, Rafał Gierszon -110, Teresa Szymczyk - 141, Henryk Zapeński - 139, Daniel Sobiński - 138, Tomasz Białecki -120, Grażyna Zaleska -112, Małgorzata Rudkiewicz-Sobińska – 114, Joanna Ozga -117.

 

Sołectwo Bukowinka, 18 czerwca 2015 r.

W zebraniu uczestniczyło: 38 mieszkańców oraz burmistrz Zbigniew Potyrała, zastępca burmistrza Ryszard Gąsior, radny Andrzej Moczulski, radny Piotr Kozioł oraz pracownik urzędu: Łukasz Gargula.

Wybory Sołtysa
Sołtysem wybrany został: Henryk Górkowy, który otrzymał 21 głosów.

Wybory Rady Sołeckiej
Do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Michał Karkulowski (przewodniczący), Zofia Kulik (zastępca przewodniczącego), Andrzej Karkulowski.

Kandydaci do Rady Sołeckiej otrzymali następującą ilość głosów:
Michał Karkulowski - 34, Zofia Kulik - 33, Andrzej Karkulowski - 34.

 

Sołectwo Grabowno Małe, 18 czerwca 2015 r.
W zebraniu uczestniczyło: 70 mieszkańców oraz burmistrz Zbigniew Potyrała, zastępca burmistrza Ryszard Gąsior, radny Andrzej Moczulski, pracownik urzędu: Malwina Strzech.

Wybory Sołtysa
Sołtysem wybrany został: Dariusz Mozol, który otrzymał 69 głosów.

Wybory Rady Sołeckiej
Do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Maciej Marcinkowski (przewodniczący), Marcin Ginda (zastępca przewodniczącego), Krzysztof Dzimidowicz, Krystian Okrutny oraz Mariusz Wyglądacz.

Kandydaci do Rady Sołeckiej otrzymali następującą ilość głosów:
Maciej Marcinkowski - 61, Marcin Ginda - 57, Krzysztof Dzimidowicz - 54, Krystian Okrutny - 39, Mariusz Wyglądacz -49.

 

Sołectwo Gola Wielka, 24 czerwca 2015 r.
W zebraniu uczestniczyło: 28 mieszkańców oraz burmistrz Zbigniew Potyrała, zastępca burmistrza Ryszard Gąsior, radny Przemysław Paprocki, pracownik urzędu: Sylwia Dulik.

Wybory Sołtysa
Sołtysem wybrany został: Wiesław Szymczykiewicz, który otrzymał 28 głosów.

Wybory Rady Sołeckiej
Do Rady Sołeckiej zostali wybrani: Józef Klepak (przewodniczący), Adam Początek (zastępca), Krzysztof Błasiak i Stanisław Ignor.

Kandydaci do Rady Sołeckiej otrzymali następującą ilość głosów:
Józef Klepak - 27, Adam Początek - 27, Krzysztof Błasiak – 27, Stanisław Ignor - 25.

 

Sołectwo Chełstówek, 24 czerwca 2015 r.
W zebraniu uczestniczyło: 54 mieszkańców oraz burmistrz Zbigniew Potyrała, zastępca burmistrza Ryszard Gąsior, pracownik urzędu: Joanna Sobiś.

Wybory Sołtysa
Sołtysem wybrany został: Janusz Kremza, który otrzymał 52 głosy.

Wybory Rady Sołeckiej
Do Rady Sołeckiej zostali wybrani:
Stanisław Adamski (przewodniczący), Paweł Czuliński (zastępca), Aldona Franc, Bogdan Kołecki i Roman Krzywański.

Kandydaci do Rady Sołeckiej otrzymali następującą ilość głosów:
Stanisław Adamski -29, Paweł Czuliński – 33, Aldona Franc - 30, Bogdan Kołecki -42, Roman Krzywański -37.

 

Sołectwo Chełstów, 24 czerwca 2015 r.
W zebraniu uczestniczyło: 53 mieszkańców oraz burmistrz Zbigniew Potyrała, zastępca burmistrza Ryszard Gąsior, pracownik urzędu: Anna Humeniuk.

Wybory Sołtysa
Sołtysem wybrany został: Tomasz Srokosz, który otrzymał 33 głosy.

Wybory Rady Sołeckiej
Edyta Choduń (przewodnicząca), Renata Pawałowska (zastępca), Janusz Dec, Aleksander Stanisławski i Damian Kikut. Do Rady Sołeckiej zostali wybrani:

Kandydaci do Rady Sołeckiej otrzymali następującą ilość głosów:
Edyta Choduń - 44, Renata Pawałowska - 49, Janusz Dec - 48, Aleksander Stanisławski - 49, Damian Kikut 48.

Powrót

Załączniki

Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:Wybory Sołtysów i Rad Sołeckich na kadencję 2015-2019
Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy w Twardogórze
Informację opublikował:Marcin Wrześniacki
Informację wytworzył:
Data na dokumencie:Brak
Data publikacji:28.06.2018 08:36

Rejestr zmian dokumentu

pokaż